> Natječaji
Natječaji za radna mjesta (školska godina 2019/20)

Rezultati natječaja

Autor: Nina Dogan Bajlo, 13. 11. 2019.

Ravnatelj OŠ Šimuna Kožičića Benje, Asje Petričić 7, Zadar, temeljem uputnice Zajedničkog povjerenstva za viškove i manjkove zaposlenika Ureda državne uprave u Zadarskoj županiji i Sindikata hrvatskih učitelja, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora održanog dana 06.11.2019.g., donio je odluku o zasnivanju radnog odnosa sa:

• Dino Colić za radno mjesto učitelja likovne kulture na neodređeno nepuno radno vrijeme

• Anita Nikić za radno mjesto učitelja informatike na neodređeno nepuno radno vrijeme

Ravnatelj OŠ Šimuna Kožičića Benje, Asje Petričić 7, Zadar, temeljem natječaja objavljenih na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, oglasnoj ploči i mrežnoj stranici škole, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora održanog dana 06.11.2019.g., donio je odluku o zasnivanju radnog odnosa sa:

• Martina Marković za radno mjesto učitelja matematike na određeno puno radno vrijeme

• Josip Knežević za radno mjesto učitelja TZK na određeno nepuno radno vrijeme

Ravnatelj OŠ Šimuna Kožičića Benje, Asje Petričić 7, Zadar, temeljem natječaja objavljenih na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, oglasnoj ploči i mrežnoj stranici škole, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora održanog dana 08.11.2019.g., donio je odluku o zasnivanju radnog odnosa sa:

• Ana Dokoza Ivanov za radno mjesto učitelja razredne nastave na neodređeno puno radno vrijeme