preskoči na sadržaj

Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru

ZVONO, RASPORED INFORMACIJA, DEŽURSTVA

Raspored informacija za školsku godinu 2018./2019.

Autor: Marijana Šarić, 21. 9. 2016. 09:21

NIŽI RAZREDI

 

RAZRED

IME I PREZIME

Raspored informacija

 

1.

1.a

Ivanica Vukša

PONEDJELJAK („A“4. SAT, „B“ 1. SAT)

 

2.

1.b

Tatjana Bajlo

SRIJEDA („A“1. SAT, „B“ 4. SAT) VJ.

 

3.

1.c

Radojka Simatović

UTORAK („A“2. SAT, „B“ 4. SAT

 

4.

1.d

Jasminka Perinić

PETAK 2. SAT

 

5.

1. Pu

Marija Barada

ČET. 11:15-12:00 PON. 16.30-17.15

 

6.

1. Di

Nataša Petković

SRIJEDA 4. SAT

 

7.

2.a

Erna Kvartuč

SRIJEDA 2. SAT

 

8.

2.b

Anela Gugo

PON 8:45-9:30 PON 16:50-17:35

 

9.

2.c

Radmila Bubić

PETAK 3.SAT(J) ČET 2. SAT (P)

 

10.

2.d

Srećka Živković

PONEDJELJAK (1.t. 2. SAT, 2.t. 3. SAT)

 

11.

2.e

Martina Kotarščak Šušnja

UTORAK 8:45 UTORAK 16:50

 

12.

2. Pu

Gordana Novaković

UTORAK 5. SAT (J), UTORAK 2. SAT (P)

 

13.

2. Di

Snježana Diklan

SRIJEDA 11:15-12:00 h

 

14.

3.a

Tanja Vulić

CETVRTAK 3.SAT

 

15.

3.b

Božena Raspović

PONEDJELJAK 1. SAT

 

16.

3.c

Hilda Ćurjurić Žagar

PONEDJELJAK 3. SAT (J), PON. 4. SAT (P)

 

17.

3.d

Katarina Markulin

UTORAK 2. SAT

 

18.

3.e

Danijela Kovač

ČETVRTAK 4. SAT (J), SRIJEDA 2.SAT (P)

 

19.

3.Pu

Josipa Toman

SRIJEDA 2. SAT (J), PONEDJELJAK 2.SAT (P)

 

20.

3. Di

Nataša Petković

SRIJEDA 4. SAT

 

21.

4.a

Sandra Tomić

SRIJEDA 3.SAT

 

22.

4.b

Željka Perinčić

ČETVRTAK 3. SAT (J), ČETVRTAK 2. SAT (P),

 

23.

4.c

Gordana Šarić

PONEDJELJAK 3. SAT (J), PON. 2. SAT (P)

 

24.

4.d

Marijana Šarić

UTORAK 2. SAT (J), UTORAK 3. SAT

 

25.

4.e

Martina Čulina

SRIJEDA 3. SAT

 

26.

4.Pu

Nada Bjelanović

UTORAK 4. SAT (J), PONEDJELJAK 2. SAT (P)

 

27.

4.Di

Suzana Menoski Lončar 

SRIJEDA 2. SAT

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIŠI RAZREDI

 

 

 

 

 

RAZRED

IME I PREZIME

 

 

27.

5.a

Lidija Lazanja

SRIJEDA 4. SAT

 

28.

5.b

Andrijana Ramov

UTORAK 6. SAT

 

29.

5.c

Ante Knez

UTORAK 4. SAT

 

30.

5.d

Natali Vešligaj (K. Rakvin)

SRIJEDA 4. SAT

 

31.

5.e

Iva Nimac (Ž. Morović)

PETAK 3. SAT („B“)

 

32.

5.f

Anto Marjanović

PONEDJELJAK 3. SAT

 

33.

6.a

Mate Ivić

UTORAK 3. SAT

 

34.

6.b

Renata Čizmin

PONEDJELJAK 3. SAT („A“)

 

35.

6.c

Josipa Čačić Orlović

PETAK 3. SAT

 

36.

6.d

Mira Knez

SRIJEDA 4. SAT

 

37.

6.e

Neno Pepić

ČETVRTAK 4. SAT

 

38.

6.f

č.s. Marija Beroš

PONEDJELJAK 4. SAT

 

39.

7.a

Darinka Vidaković

UTORAK 2. SAT

 

40.

7.b

Katarina Šarunić

UTORAK 4. SAT

 

41.

7.c

Josip Celić

UTORAK 4. SAT („B“)

 

42.

7.d

Dražen Adžić

PETAK 3. SAT

 

43.

7.e

Nevia Ljubičić

SRIJEDA 2. SAT

 

44.

7.f

Daniela Pijaca

SRIJEDA 5. SAT

 

45.

8.a

Stipe Vestić

UTORAK 3. SAT

 

46.

8.b

Doris Vihar

ČETVRTAK 4. SAT

 

47.

8.c

Ljiljana Tolić

ČETVRTAK 4. SAT

 

48.

8.d

Dunja Dopuđ

ČETVRTAK 4. SAT

 

49.

8.e

Ivka Šarlija

UTORAK 3. SAT

 

50.

8.f

Irena Rukavina

UTORAK 3. SAT

 

51.

matematika

Marija Glavan

SRIJEDA 3. SAT

 

52.

fizika

Mirjana Perić

UTORAK 3. SAT

 

53.

geografija

Lidija Ivon

ČETVRTAK 2. SAT

 

54.

matematika

Nada Petrić

UTORAK 2. SAT

 

55.

matematika

Darija Kera

UTORAK 3. SAT

 

56.

vjeronauk

Darija Santini

PETAK 1. SAT

 

57.

engleski j.

Ljiljana Medić

UTORAK 3. SAT (P.Š. Puntamika)

 

58.

engleski j.

Silva Pestić

PONEDJELJAK 13:00 h

 

59.

vjeronauk

Iva Žižić

UTORAK 11:15 h

 

60.

engleski j.

Vesna Uhoda

PET. 11:30 („A“-J), SRI. 14:00 („B“-P)

 

61.

fizika

Snježana Stanin

SRIJEDA 2. SAT („A“)

 

62.

biologija

Vladislava Sudinja

SRIJEDA 3. SAT

 

63.

glazbena k.

Marija Vičević

 

 

64.

kemija

Žanet Bilušić

SRIJEDA 4. SAT

 

65.

matematika

Kristina Kraljev

PETAK 4. SAT

 

66.

geografija 

 Ivan Brkljača

 

 

 67.

 kem / bio

 Tanja Čavka

PONEDJELJAK 3. SAT

 

68.

geografija 

Miro Bašić

SRIJEDA 5. SAT

 

                   

 

 [više]

Satnica za jutarnju i poslijepodnevnu smjenu VIŠIH RAZREDA

Autor: Marijana Šarić, 20. 9. 2013. 17:36

 

 

Satnica za jutarnju smjenu viših razreda

1. SAT   od 8:00 do 8:45

2. SAT od 8:50 do 9:35

3. SAT  od 9:40 do 10:25

ODMOR 20min

4. SAT od 10:45 do 11:30

5. SAT 11:35 do 12:20

6. SAT od 12:25 do 13:10

 

Satnica za poslijepodnevnu smjenu viših razreda

1. SAT od 14:00 do 14:45

2. SAT od 14:50 do 15:35

3. SAT od 15:40 do 16:25

ODMOR 20min

4. SAT 16:45 do 17:30

5. SAT od 17:35 do 18:20

6. SAT 18:25 do 19:10

 [više]

Satnica za jutarnju, međusmjenu i poslijepodnevnu smjenu NIŽIH RAZREDA

Autor: Marijana Šarić, 20. 9. 2013. 16:35

 

Satnica za jutarnju smjenu nižih razreda

1. SAT   od 8:00 do 8:45

2. SAT od 8:45 do 9:30

ODMOR  20min

3. SAT  od 9:50 do 10:30

4. SAT od 10:30 do 11:20

Satnica za međusmjenu nižih razreda

1. SAT od 11:30 do  12:15

2. SAT od 12:15 do 13:00

ODMOR 20min

3. SAT  od 13:20 do 14:05

4. SAT od 14:05 do 14:50

Satnica za poslijepodnevnu smjenu nižih razreda

1. SAT od 15:00 do 15:45

2. SAT od 15:45 do 16:30

ODMOR 20min

3. SAT 16:50 do 17:35

4. SAT od 17:35 do 18:20

5. SAT 18:20 do 19:05

 [više]

Dežurni učitelji viših i nižih razreda u školskoj godini 2018./2019.

Autor: Marijana Šarić, 9. 9. 2016. 11:50

SMJENA: A, B, C
PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK                    

A. ramov

LJ. Tolić R. Čizmin S. Vestić L.Lazanja  

I. Brkljača

K. Šarunić S. Stanin D. Vidaković O. Mihatov  
D. Kera

J. Čačić

M. Ivić K. Kraljev

A. Knez

 
 
SMJENA: D, E. F
PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK  

Ž. Bilušić

N. Vešligaj N. Ljubičić D. Dopuđ M. Knez  

A. Marjanović

I. Rukavina V. Sudinja D. Adžić M. Glavan  
IN. Petrić

M. Perić

N. Pepić

M. Beroš

I. Nimac

 
 
NIŽI RAZREDI
PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK  

M. Čulina

G. Šarić

E. Kvartuč

A. Gugo

IM. Šarić

Ž. Perinčić

 

M. Čulina

A. Gugo

G. Šarić

S. Tomić

1. SMJENA

I. Vukša

S. Živković

T. Bajlo

R. Simatović

I. Vukša

J. Perinić

T. Bajlo

S. Živković

R. Simatović

J. Perinić

MEĐUSMJENA

K. Markulin

M. Kotarščak Šušnja

T. Vulić

B. Raspović

R. Bubić

H. Čurjurić Žagar

M. Kotarščak Šušnja

D. Kovač

K. Markulin

B. Raspović

2. SMJENA

 

 [više]

Arhiva naših vijesti   
 



OKVIRNI VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA
POPIS UDŽBENIKA

         2018./2019.

uspjeh učenika

Kalendar školske godine
Božićni ugođaj u školi

Arhiva vijesti

 

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 12. 2010.

Ukupno: 414570
Ovaj mjesec: 1644
Ovaj tjedan: 195
Danas: 4
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru / Asje Petričić 7, HR-23000 Zadar / os-skbenje-zd.skole.hr / ured@os-skbenje-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju