preskoči na sadržaj

Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru

ZVONO, RASPORED INFORMACIJA, DEŽURSTVA

Satnica za jutarnju i poslijepodnevnu smjenu VIŠIH RAZREDA

Autor: Marijana Šarić, 20. 9. 2013. 17:36

 

 

Satnica za jutarnju smjenu viših razreda

1. SAT   od 8:00 do 8:45

2. SAT od 8:50 do 9:35

3. SAT  od 9:40 do 10:25

ODMOR 20min

4. SAT od 10:45 do 11:30

5. SAT 11:35 do 12:20

6. SAT od 12:25 do 13:10

 

Satnica za poslijepodnevnu smjenu viših razreda

1. SAT od 14:00 do 14:45

2. SAT od 14:50 do 15:35

3. SAT od 15:40 do 16:25

ODMOR 20min

4. SAT 16:45 do 17:30

5. SAT od 17:35 do 18:20

6. SAT 18:25 do 19:10

 [više]

Satnica za jutarnju, međusmjenu i poslijepodnevnu smjenu NIŽIH RAZREDA

Autor: Marijana Šarić, 20. 9. 2013. 16:35

 

Satnica za jutarnju smjenu nižih razreda

1. SAT   od 8:00 do 8:45

2. SAT od 8:45 do 9:30

ODMOR  20min

3. SAT  od 9:50 do 10:30

4. SAT od 10:30 do 11:20

Satnica za međusmjenu nižih razreda

1. SAT od 11:30 do  12:15

2. SAT od 12:15 do 13:00

ODMOR 20min

3. SAT  od 13:20 do 14:05

4. SAT od 14:05 do 14:50

Satnica za poslijepodnevnu smjenu nižih razreda

1. SAT od 15:00 do 15:45

2. SAT od 15:45 do 16:30

ODMOR 20min

3. SAT 16:50 do 17:35

4. SAT od 17:35 do 18:20

5. SAT 18:20 do 19:05

 [više]

Raspored informacija za školsku godinu 2016./2017.

Autor: Marijana Šarić, 21. 9. 2016. 09:21


IME I PREZIME NASTAVNIKA

VRIJEME INFORMACIJA

RAZRED

1.

Tanja Vulić Ponedjeljak 1 sat

1.a

2.

Božena Raspović

Petak2. sat,

1.b

3.

Hilda ĆurjurićŽagar Četvrtak 2. sat 1.c

4.

Katarina Markulin

Četvrtak 2. / 1. sat

1.d

5.

Danijela Kovač Utorak 3./1. sat 1.e

6.

Ana Dokoza Ivanov Srijeda 3. sat 1. Puntamika

7.

Nataša Petković   1. Diklo

8.

Ivana Puljiz Ponedjeljak 1. / 3. SAT 2.a

9.

Željka Perinčić

Srijeda 2./3. sat

2.b

10.

Gordana Šarić Četvrtak (A) 3 sat/ Utorak (B) 2. sat 2.c

11.

Marijana Šarić

Utorak 3. sat

2.d

12.

Martina Čulina

Četvrtak 1. sat

2.e

13.

Nada Bjelanović Ponedjeljak 10.30 / 14.45 2. Puntamika

14.

Suzana Lončar Menoski Srijeda 5. sat 2. Diklo

15.

Radojka Simatović Četvrtak 3. sat 3.a

16.

Ivanica Vukša

Srijeda 3.. sat                                                       

3.b

17.

MirjanaMarkulin Četvrtak 3. sat 3.c

18.

Jasminka Perinić Utorak/Petak 3 sat 3.d

19.

Tatjana Bajlo Ponedjeljak 2. sat 3.e

20

Marija Barada Matković Petak 8.00/ Ponedjeljak 16.30 3.Puntamika

21.

Snježana Diklan Srijeda 4. sat 3. Diklo

21.

Višnja Juras

Utorak 3..sat                       

4.a

22.

Jasna Malenica

Utorak 2. sat         

4.b

23.

Erna Kvartuč  Srijeda 3. sat/2.sat 4.c

24.

Radmila Bubić Srijeda 3. sat/ Ponedjeljak 2. sat 4.d

25.

Srećka Živković Ponedjeljak 3. sat 4.e

26.

Gordana Novaković

Četvrtak 14.45

4.Puntamika

27.

Darija Vidaković Četvrtak 2. sat 5.a

28.

Katarina Šarunić Utorak 4. sat 5.b

29.

Marija Parat Četvrtak 2. sat 5.c

30.

Dražen Adžić

Srijeda 2. sat 5.d

31.

Nevia Ljubičić Četvrtak 4. sat 5.e

32.

Daniela Pijaca Utorak 6. sat/5. sat 5.f

33.

Stipe Vestić Petak 4. sat 6.a

34.

Venci Lonić Utorak 3. sat 6.b

35.

Ljilja Tolić Srijeda 4. sat 6.c

36.

Dunja Dopuđ 

Srijeda 3. sat 6.d

37.

Ivka Šarlija Četvrtak 4. sat 6.e

38.

Irena Rukavina utorak 4. sat 6.f

39.

Lidija Lazanja Utorak 2. sat 7.a

40.

Andrijana Ramov Ponedjeljak 4. sat 7.b

41.

Ante Knez Četvrtak 5.. sat 7.c

42.

Koraljka Rakvin Petak 4. sat 7.d

43.

Vladislava Sudinja Utorak 3. sat 7.e

44.

Žana Bilušić Ponedjeljak 6. sat 7.f

45.

Mate Ivić Utorak 3. sat 8.a

46.

Renata Čizmin Ponedjeljak 3. sat 8.b

47.

Josipa Čačić Orlović Četvrtak 5. sat 8.c

48.

Mira Knez

Ponedjeljak 4. sat 8.d

49.

Neno Pepić Srijeda 3. sat 8.e

50.

č.s. Marija Beroš Četvrtak 2. sat 8.f

51.

Marija Glavan Utorak 2. sat matematika

52.

Mirjana Perić Četvrtak 4. sat fizika

53.

Lidija Ivon

 Utorak 4. sat

geografija

54.

Nada Petrić Četvrtak 2. sat matematika

55.

Darija Kera Četvrtak 3. sat matematika

56.

Darija Santini Četvrtak 14.00 vjeronauk

57.

Ljiljana Medić

Petak 13.10 - 13.55(A) Četvrtak 12.25 - 13.10 (B)

njemački jezik

58.

Silva Pestić Petak 13.00 engleski jezik

59.

Iva Žižić Srijeda 8.00 /2.15 vjeronauk

60.

Vesna Uhoda

Ponedjeljak 12.15 (A)

Utorak 12.15 (B)

engleski jezik

61.

Snježana Stanin Srijeda 3. sat fizika

62.

Iva Nimac

Srijeda 3. sat

glazbena kultura
63. Asja Vuković

Četvrtak 2. sat

glazbena kultura
64. Anto Marjanović Ponedjeljak/Četvrtak  5 sat informatika

 

 [više]

Dežurni učitelji viših i nižih razreda u školskoj godini 2016./2017.

Autor: Marijana Šarić, 9. 9. 2016. 11:50

SMJENA: A, B, C
PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK                    

O . Mihatov

K. Šarunić S. Stanin Ž. Bilušić L. Lazanja HOL

A. Ramov

I. Brklača R. Čizmin J. Čačić Orlović A. Knez KAT
LJ. Tolić

M. Ivić

I. Nimac M. Parat

S. Vestić

ULAZ
 
SMJENA: D, E. F
PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK  

D. Pijaca

M. Knez N. Ljubičić L. Ivin V. Sudinja HOL

M. Perić

I. Šarlija N. Pepić D. Adžić V. Lonić KAT
D. Dopuđ

N. Petrić

M. Glavan

K. Rakvin

I. Rukavina

ULAZ
 
NIŽI RAZREDI
PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK  

I. Puljiz

Ž. Perinčić

V. Juras

J. Malenica

E. Kvartuč

R. Bubić

S. Živković

I. Puljiz

Ž. Perinčić

V. Juras

1. SMJENA

T. Vulić

B. Raspović

H. Ćurjurić Žagar

K. Markulin

D. Kovač

G. Šarić

T. Vulić

B. Raspović

H. Ćurjurić Žagar

M. Markulin

MEĐUSMJENA

M. Čulina

M. Šarić

R. Simatović

I. Vukša

M. Markulin

J. Perinić

T. Bajlo

M. ČulinaR. Simatović

  2. SMJENA

 

 [više]

Arhiva naših vijesti   
 



USPJEH UČENIKA

POPIS UDŽBENIKA
OKVIRNI VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA

    

        

Kalendar školske godine
Arhiva vijesti

 

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 12. 2010.

Ukupno: 344767
Ovaj mjesec: 1793
Ovaj tjedan: 493
Danas: 258
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru / Asje Petričić 7, HR-23000 Zadar / os-skbenje-zd.skole.hr / ured@os-skbenje-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju