preskoči na sadržaj

Raspored informacija učitelja za

šk. god 2019./2020.

 

 

NIŽI RAZREDI

 

RAZRED

IME I PREZIME

Raspored informacija

 

1.

1.a

Sandra Tomić

SRIJEDA 3. SAT

 

2.

1.b

Željka Perinčić

ČETVRTAK 1. tjedan 2 SAT/2. tj. 3. SAT

 

3.

1.c

Gordana Šarić

„A“ jutro SRIJEDA 3. SAT

„B“ jutro SRIJEDA 2. SAT  (1. pon u mj. 17:50)

 

4.

1.d

Marijana Šarić

UTORAK 2./3. SAT

 

5.

1.e

Martina Čulina

SRIJEDA 1. SAT

 

6.

1. Pu

Nada Bjelanović

„B“ smjena jutro ČETVRTAK 9:45-10:30

„B“ smjena poslijepodne PONEDJELJAK 11:45-15:30

 

7.

1. Di

Suzana Menoski Lončar 

SRIJEDA 3.SAT

 

8.

2.a

Ivanica Vukša

SRIJEDA 3. SAT (jutro) 2. SAT

(poslijepodne)

 

9.

2.b

Tatjana Bajlo

CETVRTAK 3. SAT

 

10.

2.c

Radojka Simatović

PONEDJELJAK 2. SAT/3. SAT

 

11.

2.d

Jasminka Perinić

SRIJEDA 3.SAT

 

12.

2. Pu

Marija Barada

PONEDJELJAK 5. SAT/4.SAT

 

13.

2. Di (K)

Nataša Petković

SRIJEDA 5. SAT

 

14.

3.a

Erna Kvartuč

SRIJEDA 2. SAT (jutro)

3. SAT (poslijepodne)

 

15.

3.b

 Tadijana Torić (A.Gugo)

UTORAK 2. SAT

 

16.

3.c

Radmila Bubić

PONEDJELJAK 3. SAT

 

17.

3.d

Srećka Živković

UTORAK 3. SAT

 

18.

3.e

Višnja Juras (M. K. Šušnja)

SRIJEDA 3. SAT

 

19.

3.Pu

Gordana Novaković

CETVRTAK 3. SAT

 

20.

3. Di

Snježana Diklan

SRIJEDA 4. SAT

 

21.

4.a

Tanja Vulić

UTORAK 2. SAT (jutro)/

3. SAT (poslijepodne)

 

22.

4.b

Božena Raspović

PONEDJELJAK 4. SAT

 

23.

4.c

Hilda Ćurjurić Žagar

ČETVRTAK 3. SAT

 

24.

4.d

Katarina Markulin

PONEDJELJAK 2.SAT (jutro)/UTORAK 4. SAT

 

25.

4.e

Danijela Kovač

 

 

26.

4.Pu

Josipa Toman

PETAK 1. SAT/

PONEDJELJAK 2. SAT

 

27.

4.Di (K)

Nataša Petković

SRIJEDA 5. SAT

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIŠI RAZREDI

 

 

 

 

 

RAZRED

IME I PREZIME

Raspored informacija

 

27.

5.a

Stipe Vestić

PETAK 4. SAT

 

28.

5.b

Martina Marković (D. Vihar)

PETAK 3. SAT

 

29.

5.c

Marija Vičević

PETAK 4. SAT

 

30.

5.d

Lidija Lacić

PONEDJELJAK 2. SAT

 

31.

5.e

Irena Rukavina

ČETVRTAK 4. SAT

 

32.

5.f

Ivka Šarlija

UTORAK 5. SAT

 

33.

6.a

Lidija Lazanja

PONEDJELJAK 3. SAT

 

34.

6.b

Andrijana Ramov

SRIJEDA 3. SAT

 

35.

6.c

Ante Knez

ČETVRTAK 4. SAT

 

36.

6.d

Natali Vešligaj (K. Rakvin)

PONEDJELJAK 3. SAT

 

37.

6.e

Iva Nimac

UTORAK 2. SAT

 

38.

6.f

Diana Smrkinić

SRIJEDA 3. SAT

 

39.

7.a

Mate Ivić

SRIJEDA 2. SAT

 

40.

7.b

Renata Čizmin

SRIJEDA 5.SAT (jutro)/7.SAT

 

41.

7.c

Josipa Čačić Orlović

„A“ jutro UTORAK 4. SAT

„A“ poslijep. SRIJEDA 4. SAT 

 

42.

7.d

Mira Knez

PETAK 3. SAT

 

43.

7.e

Neno Pepić

ČETVRTAK 4.SAT

 

44.

7.f

Marija Beroš

SRIJEDA 2. SAT

 

45.

8.a

Darinka Vidaković

UTORAK 3. SAT

 

46.

8.b

Katarina Šarunić

ČETVRTAK 3. SAT

 

47.

8.c

Josip Celić

PETAK 4. SAT

 

48.

8.d

Josip Knežević

UTORAK 3. SAT („A“)

 

49.

8.e

Nevia Ljubičić

PETAK 2. SAT

 

50.

8.f

Daniela Pijaca

PONEDJELJAK 3. SAT („B“)

 

51.

matematika

Marija Glavan

PONEDJELJAK 4. SAT

 

52.

fizika

Mirjana Perić

ČETVRTAK 6. SAT

 

53.

geografija

Lidija Ivon

PETAK 2. SAT

 

54.

matematika

Nada Petrić

PONEDJELJAK 2. SAT

 

55.

matematika

Nikolina Jelavić

UTORAK 4. SAT

 

56.

vjeronauk

Darija Santini

SRIJEDA 1. SAT međusmjena

 

57.

engleski j.

Ljiljana Medić

PONEDJELJAK 6. SAT/

 

58.

engleski j.

Silva Pestić

Petak 13:00h

 

59.

vjeronauk

Iva Žižić

SRIJEDA 13:00h

 

60.

engleski j.

Vesna Uhoda

PETAK 12:15

 

61.

fizika

Snježana Stanin

SRIJEDA 2. SAT

 

62.

biologija

Vladislava Sudinja

SRIJEDA 4. SAT

 

63.

kemija

Žanet Bilušić

PETAK 3. SAT („B“)

 

64.

matematika

Kristina Kraljev

ČETVRTAK 4. SAT

 

65.

geografija 

 Ivan Brkljača

PONEDJELJAK 3. SAT

 

66.

 kem / bio

 Tanja Čavka

PONEDJELJAK 3. SAT

 

 67.

geografija 

Miro Bašić

SRIJEDA 2. SAT

 

68.

engleski j.

Ljiljana Tolić

ČETVRTAK 3. SAT

 

69.

Informatika

Anto Marjanović

PETAK 4. SAT

 

70.

Talijanski j.

Nikolina Škara

SRIJEDA 13:10 h

 

71.

informatika

Lovre Lovrinov

UTORAK 4. SAT

 

72.

njemacki j.

Maja Lezajić

 

 

     

 

 

                     

 




POPIS UDŽBENIKA

zvono - nižirazredi


zvono - viši razredi


Kalendar školske godine

Božićni ugođaj u školi


 


Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Tražilica



Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 12. 2010.

Ukupno: 446976
Ovaj mjesec: 2397
Ovaj tjedan: 1009
Danas: 67

Ispis statistike od 14. 12. 2010.

Ukupno: 446976




preskoči na navigaciju