Dani kruha i zahvalnosti - PŠ Puntamika

Autor: Nina Dogan Bajlo, 29. 10. 2019. 17:01

U ponedjeljak, 28. listopada 2019. godine, učenici PŠ Puntamika zajedno sa svojim učiteljicama i vjeroučiteljicom obilježili su Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje uz prigodne recitacije, priče, pjesme i filmove o kruhu. Školom i dvorištem širili su se ugodni mirisi toplog kruha, peciva, kiflica, muffina i kolača koje su učenici pripremili sa svojim roditeljima i bakama.

Terenska nastava PŠ Diklo

Autor: Marijana Šarić, 20. 5. 2019. 12:11

Početkom svibnja učenici PŠ Diklo u pratnji svojih učiteljica bili su na terenskoj nastavi . Posjetili su Siranu Gligora, Muzej soli i Muzej čipke. 15.5. 2019.. sudjelovali su na 3.Stazi glagoljaša.Prije same izložbe proveli su radionice s roditeljima i učenicima koji su pomogli da se izrade novi materijali.Pred samu izložbu  posjetili su  Kneževu palaču i  poslušali 6 salonskih priča, a zatim pogledali i izložbu  prepariranih životinja  našeg zavičaja u sklopu Klio festa.