preskoči na sadržaj

Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru

 > Naslovnica
Vijesti

Uspjesi naših učenika na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima

Autor: Marijana Šarić, 31. 5. 2017.

Želja za stjecanjem dodatnih znanja i ove je godine motivirala učenike naše škole da se okušaju u natjecanjima. Donosimo pregled naših učenika koji su sudjelovali na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima. Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima. 

 

UČENICI KOJI SU OSVOJILI JEDNO OD PRVA TRI MJESTA NA ŽUPANIJSKIM  NATJECANJIMA U ŠKOLSKOJ GODINI  2016. / 2017.

 

LIDRANO 2017.  ( OŠ K.Krstića , 15.veljače 2017.)

Školski list : „ Dite zadarsko „ – Marin Jurišić( 7.r.)  ,  - mentor Stipe Vestić , prof.

   Literarni izričaj:

  Dino Pećanić ( 6.e.)  -       mentorica Mira Knez,prof.

Skupni – scenski nastupi:

Dorotea Dešković, Karla Varga, Severina Tokić, Hana Begić, Nino Kraljev,Teo Maras, Korina Padovan, Marko Galac ( svi 8.r.)  - mentorica Andrijana Ramov,prof.

 

HRVATSKI JEZIK ( OŠ Stanovi, 6.ožujka 2017.)

           1. mjesto: Leo Sikirić ( 7.r.)  -  mentorica Darinka Vidaković, prof.                 

  1. mjesto: Mirna Ivanković ( 7.r.) mentorica Adrijana Ramov, prof     1.mjesto:  Hana Vlahov ( 8.r.)  -  mentorica Nevia Ljubičić, prof.

 

ENGLASKI JEZIK ( OŠ Smiljevac,21.veljače 2017.)

2. mjesto : Hana Vlahov (8.r.)  - mentorica Daniela Pijaca,prof.

3. mjesto : Dina Peričić ( 8.r.) – mentorica Ljiljana Tolić,prof.

 

TALIJANSKI JEZIK  ( OŠ JD Pag  , 24.veljače 2017.)

  1. mjesto : Andrea Raić ( 8.r.)  -  mentorica Ljiljana Tolić,prof.

 

NJEMAČKI JEZIK ( OŠ K.Krstića, 1.ožujka 2017.)

  1. Hana Vlahov ( 8.r. )  -    mentorica Ljiljana Medić,prof.
  2. Luka Mijić ( 8.r.)  -            „              „           „         „
  3.  

FRANCUSKI JEZIK ( OŠ Nova – 24.veljače 2017.)

  1. mjesto : Hana Vlahov ( 8.r.)  -  mentorica Danijela Pijaca,prof.
  2. mjesto : Tomi Vukić ( 8.r.)  -  mentorica Danijela Pijaca,prof.

 

MATEMATIKA  (OŠ Sukošan, 28.veljače 2017.)

  1. mjesto : Cvita Puhov ( 7.r.)  -  mentorica Gordana Lepur
  2. mjesto : Hana Vlahov ( 8.r.)  -  mentorica Doris Vihar

 

FIZIKA ( OŠ Biograd, 8.ožujka 2017.)

      3. mjesto: Ivana Dokoza  ( 8.r.) – mentorica Snježana Stanin

3.mjesto : Antonio Vukić ( 8.r.)  -          „                „            „

 

KEMIJA ( OŠ K.Krstića, 9.ožujka 2017.

  3. mjesto : Leo Sikirić ( 7.r.)  -  mentorica Tanja Čavka , prof.

 

BIOLOGIJA ( OŠ Š.Budinića, 13.ožujka 2017.)

      1. mjesto :  Mia Žuvela ( 8.r.)  -  mentorica Lidija Lazanja, prof.

  1. mjesto:  Ana Škara ( 7.r.)  -  mentorica Lidija Lazanja, prof.
  2. mjesto: Antonela Matulović ( 7.r.) -  mentorica Lidija Lazanja, prof.

 

GEOGRAFIJA ( OŠ Zemunik, 23.veljače 2017.)

       2. mjesto: Marin Jurišić ( 7.r.)  -  mentorica Lidija Ivon,prof.,

 

ASTRONOMIJA ( OŠ ŠK Benje, 28.ožujka 2017.)

1. mjesto : Marko Matić, ( 6.r.) – mentorica Lidija Ivon,prof.

1.mjesto: Paulo Stipanov ( 8.r.) , - mentorica Lidija Ivon, prof.

 

INFORMATIKA ( OŠ Š.Budinića, 10.veljaće 2017.)

Logo VII :  1. mjesto : Leo Sikirić ( 7.r.)

Logo V :  2.mjesto: Matija Jaša (5.r.)

Logo VI :  2.mjesto: Mario Ljubičić ( 6.r.)

Računarstvo: Lara Perović ( 5.r.)

Svim učenicima mentor Anto Marjanović,prof.

 

  • POVIJEST ( OŠ Sv.Filip i Jakov, 7.ožujka 2017.)
  • 1.mjesto : Marin Jurišić ( 7.r.)  -  mentor Nenad Pepić, prof.
  • 1. mjesto : Lovre Medanić ( 8.r. )  -  mentor Ante Knez , prof.

 

          GRAĐANSKI ODGOJ ( OŠ Š.Budinić, 3.travnja 2017.)

1.mjesto: Ante Vujević, Oliver Gojković, Martina Miljanić ( Lucija Rudež ) i Hana Ružić ( svi 8.r.) – mentorica Lidija Ivon, prof.

 

TEHNIČKA KULTURA ( OŠ Š.Budinića, 3.ožujka 2017.)

Strojarske konstrukcije : - 1. mjesto: Mario Frakić ( 7.r.)

Elektronika: - 1.mjesto  : Magdalena Popović ( 8.r.)

Robotika:  - 1. Mjesto:  Leo Sikirić ( 7.r.)

Maketarstvo i modelarstvo :  2.mjesto: Tea Stanić ( 5.r.)

Strojarske konstrukcije : 2.mjesto: Mateo Kaleb ( 7.r.)

Obrada materijala:  2.mjesto: Jakov Grković ( 7.r.)

Elektronika: 2.mjesto: Veronika Matašin ( 8.r.)

Robotika :  2.mjesto: Maja Pećarić ( 7.r.)

           3.mjesto: Vito Ivanišević ( 7.r.)

Orijentacija i komunikacija: - 2.mjesto: Dino Pećanić ( 6.r.)

                                         3.mjesto: Dora Gashi ( 6.r.)

Svim navedenim učenicima mentorica je Renata Čizmin,prof.                 

PROMET ( OŠ Zadarski otoci 26.travnja  2017.)

3.mjesto: Leona Sorić, Lucija Kozina, Borna Žic, Borna Šimunac, - mentorica Renata Čizmin,prof.

 

LIK 2016. ( Škola pri.umje., 27.veljače 2017.)

2.mjesto: Paola Kurić ( 8.r.)  -  mentorica Josipa Čačić Orlović , prof.

                  Matea Klešnik ( 8.r.) -     „               „        „          „            „

 

TZK

               Kros: / Zadar, 17.11.2016. /

  1.mjesto / 5. I 6.razred – „ž“ / : Lucija Vunić, Dora Gashi, Hana Rožić, Sara Kaliber , -      mentor Dražen Adžić,prof.

 1.mjesto / 5. i 6.razred  – „m“ /: Josip Kevrić, Nicholas Gojković, Val Mandić, Joso Ćelić, Gabriel Begonja – mentor Dražen Adžić ,prof.

 1.mjesto: / 7. I 8.razred -  „m“ / : Marko Mustać, Oliver Gojković, Ante Vujević, Lovre Čulina, Leo Sikirić , - mentot Dražen Adžić,prof.

               Plivanje : / Zadar, 13.prosinca 2016. /

1.mjesto / m. / : Donatto Dellavia, Marko Škifić, Filip Smolić, Leon Patrk, Mario Frakić, Zvonimir Rnjak, Tomi Vukić, Adrian Šaponja, Teo Jakšić, - mentor Dražen Adžić,prof.

 2.mjesto / ž./ : Zara Nižić, Petra Lučev, Klara Rakvin, Jana Milin, Andrea Raić, Anita Dokoza, Maruša Mikecin, Tea Govorčin, - mentor Dražen Adžić,prof.

Futsal /Z /-  OŠ Zadarski otoci,27.siječnja 2017.god.

  1. mjesto : /ž./: Matea Klešnik, Stela Klešnik, Ivana Bubić, Lucia-Silvana Šimac, Dora Gashi, Hana Rožić, Chiara Hasnek, Lucija Vunić, Marta Orlović,- mentor Dražen Adžić,prof.

 Rukomet :  / Zadar,8.svibnja 2017. /

1.mjesto ( M-5.i 6.r.) : Juraj Brajčić, Mario Ljubičić, Nino Barić, Val Mandić, Erik Fratucanov, Mauro Fain, Sandro Bijelić, Bruno Bilan, Roko Joković, Nino Justić, Roko Maričić, Vice Radonić, Vito Sereni, Borna Živković, Ivan Perinić, Loris Hromin i Toni Čakarun, - mentor Dražen Adžić,prof.

Atletika ( Zadar,13.svibnja 2017.)

1.mjesto ( Ž): / 5. I 6.r. / : Dora Gashi, Hana Rožić, Sara Kajlber, Ira Baričević, Lucija Vidić, Lucija Glavić, Ivana Srzentić, Barbara Šimičević, Vita Simeunović,Hana Tudor, - mentorica Lidija Lacić, prof.

2.mjesto: (M) :/ 5.i 6. R. / : Nino Justić, Adrian Lisica, David Pavin, Josip Kevrić, Nicolas Gojković, Roko Dellavia , Domagoj Brodar i Erik Fracutanov, - mentor Dražen Adžić, prof.

Košarka ( Zadar,16.svibnja 2017.)

1.mjesto: (M) / 5.i 6.r. / : David Pavin, Juraj Brajčić, Vid Jovančević, Teo Muženjak, Josip Dugandžić, Roko Stručić, Frane Gobin, Vito Zucović, Vito Marin, Toni Torbarina, Roko Baričević, Niko Ružić, -  voditelj Pero Perić, mentor Dražen Adžić,prof.

 

MEĐUŽUPANIJSKA / REGIONALNA  / NATJECANJA  2017.

TZK:

Futsal / Zadar, 23.veljače 2017. /

2. mjesto /ž./ : Matea Klešnik, Stela Klešnik, Ivana Bubić, Lucia-Silvana Šimac, Dora Gashi, Hana Rožić, Chiara Hasnek, Lucija Vunić, Marta Orlović, -  mentor Dražen Adžić,prof.

         Rukomet / Zadar,22. svibnja 2017. / 

4.mjesto / m- 5 i 6. r./ : Juraj Brajčić, Mario Ljubičić, Nino Barić, Val Mandić, Erik Fratucanov, Mauro Fain, Sandro Bijelić, Bruno Bilan, Roko Joković, Nino Justić, Roko Maričić, Vice Radonić, Vito Sereni, Borna Živković, Ivan Perinić, Loris Hromin, i Toni Čakarun, - mentor Dražen Adžić, prof.

         Atletika  / Split , 24.svibnja 2017. /     

mjesto: / Ž.- 5 i 6. R. / : Dora Gashi , Hana Rožić, Sara Kajbler,Ira Baričević, Lucija Vidić, Lucija Glavić, Ivana Srzentić, Barbara Šimičević, Vita Simeunović, Hana Tudor, -  mentorica Lidija Lacić , prof.

          Košarka / Dubrovnik,23.svibnja 2017. /

1.  mjesto: / M.- 5.i 6. r./ : David Pavin, Juraj Brajčić, Vid Jovančević, Teo Muženjak, Josip Dugandžić, Frane Gobin, Vito Marin, Roko Stručić, Vito Zucović, Toni Torbarina, Niko Ružić i Roko Baričević, - voditelj Pero Perić, mentor Dražen Adžić,prof.

 

DRŽAVNA  / 2017. /

LIDRANO 2017.

/ Šibenik – Solaris / 20.-21.03.2017. /

Školski list „Dite zadarsko „  Marin Jurišić ( 7.r.)  -  mentor Stipe Veršić , prof.

       

HRVATSKI JEZIK

/  Šibenik , 26. – 28. travnja 2017. /

4. mjesto : Leo Sikirić ( 8.r. )  - mentorica Darinka Vidaković , prof.

3. mjesto: Hana Vlahov ( 8.r.)  -  mentorica Nevia Ljubičić , prof.

 

ENGLESKI JEZIK

/ Mursko Središće , 5. – 7.travnja 2017./

7. mjesto: Hana Vlahov ( 8.r.)  -- mentorica Daniela Pijaca,prof.

 

FRANCUSKI JEZIK

/  Split , 9.-11.travnja 2017. /

5. mjesto : Hana Vlahov ( 8.r.)  -  mentorica Daniela Pijaca, prof.

 

MATEMATIKA

/   Primošten,  03.-05.travnja 2017.  /

6. mjesto :Cvita Puhov ( 7.r.)  -  mentorica Gordana Lepur

 

BIOLOGIJA

/   Vinkovci  , 03.-06. Svibnja 2017. /

11. mjesto: Mia Žuvela ( 8.r.)  -  mentorica Lidija Lazanja , prof.

 

TEHNIČKA KULTURA

/Primošten, 29.-31. Travnja 2017. /

Strojarske konstrukcije:

9. mjesto : Mario Frakić ( 7.r.)

15. mjesto :  Mateo Kaleb ( 7.r.)

Elektronika

15. mjesto : Magdalena Popović ( 8.r.)

Robotika:

2. mjesto : Leo Sikrić ( 8.r.)

Svim učenicima TK – e , - mentorica je Renata Čizmin,prof.

 

  TZK:

KROS : / Poreč 5.- 6.svibnja 2017. /

6.mjesto:  „Ž“ / 5. I 6. razred /: Lucija Vunić, Dora Gashi, Hana Rožić, Sara Kaliber, Tonka Narančić, i Nika Sutlović, - mentor Dražen Adžić,prof.

13.mjesto: „M“ / 5.i 6.razred / : Josip Kevrić, Nicholas Gojković, Val Mandić, Joso Ćelić, Gabriel Begonja, -  mentor Dražen Adžić,prof.

10. mjesto: „M“/ 7.i 8. razred / : Marko Mustać, Oliver Gojković, Ante Vujević, Lovre Čulina, Leo Sikirić, - mentor Dražen Adžić

 PLIVANJE :  ( M.) / Rijeka ,   14. – 15. ožujka 2017./

 5. mjesto :  Donatto Dellavia, Marko Škifić, Filip Smolić, Leon Patrk, Mario Frakić,

Zvonimir Rnjak, Teo Jakšić, Tomi Vukić i Adrian Šaponja, - mentor Dražen Adžić,prof.

KOŠARKA : (M) -5. i 6.r  / Vinkovci ,1.- 3. lipanj 2017. /

 David Pavin, Juraj Brajčić, Vid Jovančević, Teo Muženjak, Josip Dugandžić, Roko Stručić, Frane Gobin, Vito Zucović, Vito Marin, Toni Torbarina, Roko Baričević, Niko Ružić, - voditelj Pero Perić, mentor Dražen Adžić,prof.

 

GRAĐANSKI ODGOJ :  / Zagreb, 20.svibnja 2017.god. /

 Ante Vujević, Oliver Gojković, Martina Miljanić ( Lucija Rudež), i Hana Ružić ( svi 8.r.)  -  mentorica Lidija Ivon, prof.

 

 

 

                                                                           R a v n a t e l j :

                                                                        Marko Marin,prof.

 

     

 

 




USPJEH UČENIKA

POPIS UDŽBENIKA
OKVIRNI VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA

    

        

Kalendar školske godine
Arhiva vijesti

 

Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 12. 2010.

Ukupno: 344767
Ovaj mjesec: 1793
Ovaj tjedan: 493
Danas: 258
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru / Asje Petričić 7, HR-23000 Zadar / os-skbenje-zd.skole.hr / ured@os-skbenje-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju