preskoči na sadržaj

Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru

 > Naslovnica
Vijesti

Uspjesi naših učenika na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima

Autor: Marijana Šarić, 31. 5. 2017.

Želja za stjecanjem dodatnih znanja i ove je godine motivirala učenike naše škole da se okušaju u natjecanjima. Donosimo pregled naših učenika koji su sudjelovali na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima. Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima. 

 

 

REZULTATI NATJECANJA U ŠKOLSKOJ GODINI 2017. / 2018.

ŽUPANIJSKA  -  REGIONALNA  -  DRŽAVNA

 

 

LIDRANO 2017.  ( OŠ Pakoštane , 12.veljače 2018.)

  • 1.mjesto : Dino Pećanić  ( 7.r.)  - „Mogranj“ – mentorica Mira Knez,prof. ( literarni rad ),
  • Prijedlog za državno: Marko Matić  ( 7.r. ), -  „Moja sestra….“ – mentorica Mira Knez,prof. (literarni rad),

 

 

HRVATSKI JEZIK( OŠ Stanovi, 5.ožujka 2018. )

  • 1. mjesto :  Mirna Ivanković ( 8.r.) – mentorica Andrijana Ramov,prof.

 

 

ENGLESKI JEZIK ( OŠ Smiljevac , 20.veljače 2018.)

  • 1. mjesto : Laura Kovač Mirna  ( 8.r.),-  mentorica Ivka Šarlija,prof.
  • 2. mjesto : Mirna Ivanković  ( 8.r.) -              „               „       „          „

 

 

NJEMAČKI JEZIK ( OŠ Krune Krstića, 21.veljače 2018.)

  • 1. mjesto: Lovre Opačak ( 8.r.)  -  mentorica Ljilja Medić, prof.

 

 

FRANCUSKI JEZIK  ( OŠ  Šimuna Kožičića Benje , 23.veljače 2018. )

  • 1. mjesto : Jelena Markulin ( 8.r.)  -  mentorica Daniela Pijaca,prof.

 

 

TALIJANSKI JEZIK ( OŠ J.Dalmatinca Pag,  23.veljače 2018. )

  •  2. mjesto : Mirna Ivanković , - mentorica Irena Rukavina , prof.

 

MATEMATIKA ( OŠ Sukošan , 28.veljače 2018. )

  • 1. mjesto : Noel Šebrek ( 4.r.)  - mentorica Mirjana Markulin
  • 3.mjesto: Cvita Puhov (8.r.)  -  mentorica Kristina Kraljev

 

FIZIKA  ( OŠ Biograd, 6.ožujka 2018. )

  • 1. mjesto: Matija Librenjak ( 8.r.)  -  mentorica Mirjana Perić, prof.

 

ASTRONOMIJA ( OŠ Šimuna Kožičića Benje, 19.ožujka 2018. )

  • 3. mjesto : Lana Markulin ( 5.r.)  -  mentorica Lidija Ivon , prof.

 

  • 1. mjesto  :  Marko Matić  ( 7.r. ) -  mentorica Lidija Ivon , prof.
  • 2.mjesto :  Vito Marin ( 7.r.)  -                 „             „         „         „
  • 3.mjesto:  Rino Višić  ( 7.r.)   -                „                „         „        „

 

 

INFORMATIKA ( OŠ Krune Krstića , 9.veljače 2018. )

/ po kategorijama /

     -       1. mjesto: Niko Vedrić ( 5.r.) – mentor Anto Marjanović,prof.

 

  • 1. mjesto: Martina Čulina ( 6.r.)   -
  • 2. mjesto: Matija Jaša ( 6.r.)   -
  • 3. mjesto: Lara Perović ( 6.r.)   -

 

  • 1. mjesto:Mario Ljubičić  ( 7.r.)  -

 

  • 1. mjesto: Leo Sikirić  ( 8.r.)   -
  • 2. mjesto : Niko Nikić  ( 8.r. )  -

 

 

POVIJEST ( OŠ Sv.Filip i Jakov, 7.ožujka 2018. )

  • 2. mjesto : Marija Božulić ( 7.r) – mentor Nenad Pepić,prof.

 

VJERONAUK  ( OŠ Bartula Kašića, 27.veljače 2018. )

  • 2. mjesto : Marin Jurišić , Marta Krišto , Marcela Vidas , Matija Librenjak ( svi 8.r), Hana Tršić  ( 7.r.)  - mentorica č.s. Marija Beroš.

 

G O i O   ( OŠ Šime Budinića, 9.travnja 2018. )

  • 1. Mjesto : Patricia Lončar, Nika Anić , Rona Žuvić i Anita Dokoza ( sve 7.r.) – mentorica Lidija Ivon,prof.

 

TEHNIČKA KULTURA  ( OŠ Šime Budinića, 2.ožujka 2018. )

  • 3. mjesto : Masha Bajlo ( 5.r)  - „Maketarstvo i modelarasto“  - mentorica Renata Čizmin,prof.
  • 2. mjesto: Tea Stanić( 6.r.) – „Graditeljstvo“  -  mentorica Renata Čizmin
  • 1. mjesto :Patricia Lončar (7.r.) – „Strojarske konstrukcije „    „            „
  • 3. mjesto: Nicolas Gojković ( 7.r.) -          „                 „                       „

 

  • 1. mjesto : Rona Žuvić ( 7.r),-  -  „Obrada materijala“               „         „
  • 2. mjesto: Hana Horak ( 7.r.)  -         „               „                               „              „
  • 1. mjesto : MarioFrakić ( 8.r.)  -  „Elektrotehnika“                                „
  • 2. mjesto : Andrea Bilaver ( 8.r.)  -          „
  • 2. mjesto : Vito Ivanišević ( 8.r)  -  „ Robotika „                                     „
  • 1. mjesto : Leo Sikirić ( 8.r.)  -                  „
  • 3. mjesto : Lara Perović  ( 8.r.)     -          „

Svim učenicima mentorica je Renata Čizmin,prof.

 

PROMET ( OŠ Zadarski otoci,  do 5.svibnja 2018.)

  • 1.mjesto :/M/ : Borna Žic (6.r.)  - mentorica Renata Čizmin,prof.
  • 1.mjesto : / Ž /   : Nika Henjak ( 5.r.)   -      „           „         „          „
  1. mjesto /Ekipno /: Nika Henjak , Ela Zelenčić, Borna Žic i Andria Marvin – mentorica Renata Čizmin,prof.

 

TZK :

 

Plivanje/ Zadar 30.listopada 2017. /  ( djevojčice ):

  • 1.mjesto: Petra Lučev,Anita Dokoza,Karla Mužanović, Ema Krstić, Matea Kaćanić, Maruša Mikecin, Tarja Mađarac , Ivana Srzentić , Tea Govorčin,Tijana Mandić i

Eni Petroša – mentor Dražen Adžić,prof.

 

KROS:

/ Zadar,7.11.2017./

1.mjesto / M. 7-8 r: / : Marko Mustać, Leo Sikirić, Nicholas Gojković i Ivan Buškulić,- mentor Dražen Adžić,prof.

1.mjesto / Ž. 5-6.r / : Lucija Vunić, Sara Kajilbler , Leona Meter i Nika Henjak, - mentor Dražen Adžić,prof.

2.mjesto / Ž. 7 i 8.r./ : Dora Gashi, Ivana Srzentić, Laura Mičić i Hana Rožić, - mentor Dražen Adžić,prof.

2.mjesto / M. 5. I 6.r./ : Luka Škara, Renato Pavlović, Toni Torbarina,i Petar Špralja, - mentor Dražen Adžić.prof.

JUDO:  Zadar,2.2.2018.

  • 1.mjesto / Ž/ :  Nora Zekanović (7.r.), Andrea Bilaver ( 8.r.), Augustina Mihatov ( 5.r.), Stela Bilaver ( 5.r.), Korina Sutlović ( 5.r.)  -  mentor Dražen Adžić, prof.
  • 1.mjesto / M / : Ivor Klarin, Jere Kovačić, Ivano Čobanov, Niko Radulović, Karlo Luštica, Antonio Santini – Stajić, Daors Gagica, Vito Šarić, Roko Pavlović, Duje Kalac, Donat Martinović, Karlo Pavetić, Luka Predovan, David Bašić, Krševan Dujmović, Stipe Mihatov, - mentor Dražen Adžić, prof.

FUTZAL (M) / Zadar, 16.2. 2018./

  • 1.mjesto:  Mario Ljubičić ( 7.r.),PauloMeić (8.r.), Romano Vukoša (8.r.), Mihael Viduka (8.r.), Frane Žuvić ( 8.r.), Patrik Dedaj ( 8.r.), Marko Mustać ( 8.r.), Rino Grbić ( 8.r.), Kristijan Kalanj ( 8.r.), Josip Kevrić ( 7.r.), Joso Ćelić ( 7.r.), Gabrijel Begonja ( 6,r.) - mentor Nenad Pepić,prof.

FUTZAL  (Ž)- 7. I 8.r   / Zadar, 18.3.2018. /

  • 1.mjesto: Lucija Vunić, Marta Orlović, Chiara Hasnek, Hana Rožić, Lucija Silvana Šimac, Lori Laća, Sara Kailber, Tina Mičić, Dora Gashi, Nora Zekanović, Renata Ivanov, - mentor Dražen Adžić, prof.

KOŠARKA / Zadar,5.3.2018. /

  • 3.mjesto/m./ :   Juraj Brajčić, David Pavin , Dario Santini, Luka Peričin , Teo Muženjak, Dominik Zrilić, Dominik Martinov, Roko Stručić, Vid Jovančević,  Frane Gobin,Josip Dugandžić , Šime Mrkić, - mentor Dražen Adžić,prof.

RUKOMET / Zadar,26.3.2018.

  • 1.mjesto /m./ : Jakov Dujić , Val Mandić , Eric Fratucanov , Paulo Meić , TinoGulan , Nino Barić , Mario Frakić , Leo Sikirić , Šimun Maltar , Juraj Brajčić , Loris Hromin , Donat Martinović , Franko Razum , - mentor Dražen Adžić , prof. 

FUTZAL / Ž.-5 i 6.r. /  Zadar, 25.4.2018. /

  • 1.mjesto:   Lori Laća , Lucija Vunić , Marta Orlović , Sara Kailber, Karla Štulić , Rafaela  Rogić  , Tea Blaić , Renata Ivanov, - mentor Dražen Adžić , prof.

ATLETIKA  / Zadar, 26.4.2018. /

  • 1.mjesto /Ž / : Hana Tudor , Dora Gaschi , Lucija Karamarko , Nika Pavić , Ivana Srzentić , Lucija Šimac , Veronika Šokota , Hana Rožić , Tina Mičić , Sara Kaibler , Laura Mičić , -  mentorica Lidija Lacić , prof.
  • 2.mjesto /M / : Marko Mustać , Frane Žuvić , Jakov Dujić , Leo Sikirić , Luka Jurić , Nicholas Gojković , Val Mandić , Rino Grgić , Domagoj Brodar , Adrian Lisica , - mentor Dražen Adžić , prof.

MEĐUŽUPANIJSKO ILI DRŽAVNO POLUZAVRŠNICA

FUTZAL / M./  Zadar,2.3.2018.

  1. mjesto: Mario Ljubičić, Paulo Meić, Romano Vukoša, Mihael Viduka, Frane Žuvić, Patrik Dedaj, Marko Mustać, Rino Grbić, Kristijan Kalanj, Josip Kevrić, Joso Ćelić, Gabrijel Begonja  - mentor Nenad Pepić, prof.
  2. FUTZAL  / Ž. /-7.i 8. r. /  Dubrovnik , 23.03.2018. /
  • 2. mjesto: Lucija Vunić, Marta Orlović, Chiara Hasnek, Hana Rožić, Lucija Silvana Šimac, Lori Laća, Sara Kailber, Tina Mičić, Dora Gashi, Nora Zekanović, Renata Ivanov, - mentor Dražen Adžić, prof.

FUTZAL / Ž./ 5. i 6. r. /………….05.2018 . /

  • mjesto : Lucija Vunić , Lori Laća , Marta Orlović , Sara Kailber, Renata Ivanov , Rafaela Brkić , Karla Štulić , Tea Blaić – mentor Dražen Adžić ,prof.
  • RUKOMET / M. / Dubrovnik ,11. 04.2018. /2. mjesto :  mjesto : Jakov Dujić , Val Mandić , Eric Fratucanov , PauloMeić , Tino Gulan , Nino Brčić , Mario Frakić , Leo Sikirić , Šimun Maltar , Juraj Brajčić , Loris Hromin , Donat Martinović , Franko Razum , - mentor Dražen Adžić , prof.

 

 

 

D R Ž A V N O   / 2018. /

 

HRVATSKI JEZIK   / Zadar / od 7. do 9.svibnja 2018.godine

  • Mirna Ivanković ( 8.r.)  -  mentorica Andrijana Ramov , prof.

 

ENGLESKI JEZIK   /    Split   / od  11.-13. travnja 2018.godine

  • 13. mjesto : Laura Kovač  ( 8.r.)  - mentorica Ivka Šarlija, prof.
  • 5. mjesto : Mirna Ivanković   ( 8.r.)  -                „            „         „        „

 

FIZIKA  / Pula  / 17. -  2. travnja 2018.godine

  • 13. mjesto :Matija Librenjak ( 8.r.)  -  mentorica Mirjana Perić ,prof.

 

INFORMATIKA / Primošten/ - , 13-16 ožujka 201.godine

  • 6. mjesto : Martina Čulina ( 6.r.)  -  mentor Anto Marjanović,prof.

 

TEHNIČKA KULTURA  /  Poreč , od 9. do 12. travnja 2018.godine /

  • 7. mjesto : Strojarske konstrukcije : Patricia Lončar ( 7.r.)  -  mentorica Renata Čizmin , prof.
  • 17. mjesto :Obrada materijala : Rona Žuvić ( 7. r.)     -           „                „
  • 4. mjesto : Elektrotehnika : Mario Frakić  ( 8.r.)   -          „                 „
  • 2. mjesto : Robotika : Leo Sikirić  ( 8.r.)  -                „                 „

 

SIGURNO U PROMETU /   Rovinj , 22.-25.svibnja 2018.godine /

  • Borna Žic (6,r.)  - mentorica Renata Čizmin , prof.
  • Nika Henjak ( 5.r.) -      „             „            „            „

 

JUDO  / Ž. / Vukovar, 14. – 15. veljače 2018.godine

  • mjesto : Nora Zekanović, Andrea Bilaver, Korina Sutlović, Stela Bilaver, Augustina Mihatov  -  mentor Dražen Adžić, prof.

 

JUDO  / M. / Vukovar, 14.-15.veljače 2018.godine

  • 5.  mjesto: Jere Kovačić , Niko Radulović , Karlo Luštica , Daors Gagica , Vito Šarić, Antonio Santini Stajić , Roko Pavlović, Duje Kalac, Mikula Dunatov , Donat Martinović , Luka Predovan , Karlo Pavetić, Krševan Dujmović , Stipe Mihatov , - mentor Dražen Adžić,prof.

FUTZAL  / M. /  Poreč, 25,26.i 27.04.  2018.godine

  • 3. mjesto ./m./  Mario Ljubičić, Paulo Meić, Romano Vukoša, Mihael Viduka, Frane Žuvić, Patrik Dedaj, Marko Mustać, Rino Grbić, Kristijan Kalanj, Josip Kevrić, Joso Ćelić, Gabrijel Begonja, - mentor Nenad Pepić, prof.

PLIVANJE   / Ž. / Vukovar  , 7.i 8.ožujka  2018./

  • 9. mjesto:  Anita Dokoza, Karla Mužanović, Ema Krstić, Matea Kaćanić, Maruša Mikecin, Tarja Mađarac,  Tea Govorčin, Tijana Mandić i Eni Petroša,- mentor Dražen Adžić, prof.

KROS:    / M./ Poreč 18-19.04 2018. /

…….. mjesto: Marko Mustać, Leo Sikirić, Nicholas Gojković i Ivan Buškulić, - mentor Dražen Adžić. Prof.

/ Ž / Poreč, 18-19.04. 2018. /

                …….mjesto : Lucija Vunić, Sara Kajibler, Leona Meter i Nika Henjak, - mentor Dražen Adžić, prof.

ATLETIKA  / Ž. / …………………

  • mjesto: Hana Tudor , Dora Gaschi , Lucija Karamarko , Nika Pavić , Ivana Srzentić , Lucija Šimac , Veronika Šokota , Hana Rožić , Tina Mičić , Sara Kailber , Laura Mičić , - mentorica Lidija Lacić , prof.

 

GOiO : / Zagreb ,  19.05. 2018. /

  • Patrica Lončar, Nika Anić , Rona Žuvić i Anita Dokoza  - mentorica Lidija Ivon, prof.

 

 

                                                                                                         R a v n a t e l j :

                                                                                                         Marko Marin,prof.

 

 

 

     

 

 




uspjeh učenika

OKVIRNI VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA
POPIS UDŽBENIKA
Kalendar školske godine
Božićni ugođaj u školi

Arhiva vijesti

 

Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 12. 2010.

Ukupno: 386336
Ovaj mjesec: 3166
Ovaj tjedan: 570
Danas: 240
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje u Zadru / Asje Petričić 7, HR-23000 Zadar / os-skbenje-zd.skole.hr / ured@os-skbenje-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju